Přeskočit na obsah

Neděle 29. července 2023 – 10:00 | Sportovní areál Hněvotín

Přátelské utkání | Léto23

Hněvotín

0

0

Klenovice

Pytela 3x, Všianský, Hirsch, Popelka

Na konci července jsme se poprvé před blížícím se startem sezóny představili v přátelském utkání na půdě Hněvotína, kde jsme až na pár výjimek dominovali, což jsme potvrdili také gólově. Hlavně první půle byla z naší strany sehraná na výbornou, čtyři branky v soupeřově síti to jen dokazují.
 
Po první desetiminutovce se prosadil Pytela, kterého mohl napodobit kapitán Rozehnal, ale svou šanci nevyužil, blízko ke gólu byl také Spálovský, ale i zde byl proti domácí gólman. A tak se znovu o slovo přihlásil Pytela, jenž zamířil přesně. Už na rozdíl tří branek zvyšoval nejpovolanější muž na hřišti, Honza Všianský. Pak se z obrany rozeběhl Popelka, jenž se zastavil až na malém vápně, odkud uklidil přesný pas našeho kapitána a udělal tak gólovou tečku za prvním poločasem.
 
Druhá půle už logicky neměla takové tempo, ačkoliv jsme se dočkali i dalších branek, ve dvou situacích jsme měli také potřebné fotbalové štěstíčko. Odkrytou branku nejdříve domácí hráč trestuhodně minul, aby pak z bezprostřední blízkosti před Kubou Polákem nastřelil další hráč Hněvotína pouze břevno. To už byl ale stav utkání 6:0 v náš prospěch. Hattrick dokonal Martin Pytela, po zranění vracející se jeho jmenovec Martin Hirsch pak uzavřel první kapitolu letošního ročníku.

Sestava:

Střídali:

Dočkal, Chlud, Hirsch, Nehera, Popelka.

Trenér: Vladimír Horák