Přeskočit na obsah

sobota 16. září 2023 – 15:30 | Sportovní areál Dub n/M

7. kolo 1.B třídy, skupina A | Sezona 2023/24

DUB N/M

21. a 27. Pazdera, 34. Hronek, 45. Skopal, 55. Hrabal

0

0

KLENOVICE

81. Neoral

Třetí venkovní utkání, třetí výhra z toho nakonec nebyla. Naopak jsme poprvé naplno nebodovali. Zápas nám vůbec nevyšel, navíc jsme inkasovali stejný počet branek, jako z předešlých zápasů dohromady. Vše rozhodl už první poločas, kdy jsme se dostali do čtyřbrankového manka, které už smáznout bylo nad naše síly.

Věděli jsme, jakému soupeři čelíme a chtěli jsme tomu také podřídit taktiku. Bohužel se nám příliš nedařilo plnit stanovené úkoly, soupeři jsme dopřáli až příliš prostoru. Domácí hned v úvodní minutě vyslali jasný signál, na který jsme dokázali vhodně zareagovat. Dokonce s přesným zakončením, kdy se po pasu Martina Spálovského prosadil jeho jmenovec Hirsch. Bohužel lajnový arbitr neměl pro toto zakončení dostatek pochopení a ostřížím zrakem viděl postavení mimo hru. Je na místě připomenout, že tento pomezní je v příbuzenském vztahu s hráčem domácích, který později také zasáhl do hry a zároveň působí u mládeže v Dubu, stejně tak na fotbalovém svazu. Samozřejmě teď už můžeme jen polemizovat, zda by se utkání vyvíjelo jiným směrem, nutno dodat, že jsme domácím svým výkonem k jejich úspěchu velmi pomohli. Rozhodně nechceme házet vinu na některého ze tří rozhodčích. Ale neměla by ani tato skutečnost zaniknout a už vůbec ne se v budoucnu stávat. Po našich individuálních chybách se hráči Dubu během patnácti minut prosadili hned čtyřikrát. Nejdříve hlavou skóroval Pazdera, který o pár minut později udeřil znovu. Kdyby se Popelkova rána po rohu vměstnala mezi tři tyče, mohlo nás to nakopnout, leč nestalo se. Naopak to byli domácí, kdo se postaral o změnu skóre. Zvláště branka takřka s poločasovým hvizdem nás srazila na kolena.

Ve druhé půli se spíše už jen dohrávalo. Ne, že by se nikdy nikomu nepodařilo i z takto nepříznivého stavu udělat drama (pamatujeme si utkání v Otaslavicích v minulé sezóně), bohužel jsme inkasovali i pátou branku a bylo po nadějích. Přeci jen hra již byla vyrovnanější, vypracovali jsme si i nějaké šance, ale prosadit jsme se nedokázali. Spíše nás zarážel výkon hlavního rozhodčího, který i za rozhodnutého stavu nechal tvrdou hru domácího celku bez povšimnutí, stejně jako penaltový zákrok na Martina Hirsche v první i druhé půli. A tak vše vzal do svých rukou, respektive hlavy, Martin Neoral, který se ze vzduchu prosadil po rohovém kopu v poslední desetiminutovce a pouze kosmeticky upravil konečné skóre.

Poprvé jsme tak poznali hořkost porážky, nutno dodat, že zaslouženě. Věříme ale, že se z této facky poučíme a už v sobotu doma opět potvrdíme, že to byla jen krátkodobá indispozice a ve druhém regionálním derby budeme znovu úspěšní. Doufáme ve vaši hlasitou podporu, potřebujeme vás.

Sestava:

Střídali:

46. Vacek za Popelku
64. Chlud za Spálovského
64. Buček za Grepla

Rozhodčí: Vičar – Knoll, Bartoň
Žluté karty: Skopal, Poprach – Spálovský, Owusu, Rozehnal, Zapletal
Diváků: 180

Střídali:

46. Vacek za Popelku
64. Chlud za Spálovského
64. Buček za Grepla

Rozhodčí: Vičar – Knoll, Bartoň
Žluté karty: Skopal, Poprach – Spálovský, Owusu, Rozehnal, Zapletall
Diváků: 180

„Soupeř nám nedával žádný prostor pro kombinaci, hrál tvrdě a jejich hráči nás rychle dostupovali. O úvodní branku jsme se sice postarali my, ale z nějakého důvodu nám nebyla uznána. Kdo ví, jak by se zápas vyvíjel. Chtěli jsme hrát na brejky, bohužel po individuálních chybách v poli jsme dostali 4 branky z brejků my. 

Ve druhém poločase už se zápas spíše dohrával. Chtěli jsme výsledek nějak zkorigovat, bohužel jsme dali pouze jednu branku.
Do zakončení jsme se dostávali víc, ale nepřálo nám štěstí.“

Vladimír Horák
Trenér mužstva

STATISTIKY UTKÁNÍ

TJ SOKOL KLENOVICE NA HANÉ

GÓLY
0
STŘELY
0
ROHY
0
Ž. KARTY
0
Č. KARTY
0

|

7. KOLO 1.B TŘÍDY, SK. A

hráč utkání

Na základě hlasování fanoušků či trenéra volíme
hráče utkání každého hracího dne.

min

0

hodnocení

0

GÓLY

0

ASISTENCE

0

NEORAL
MARTIN

#22