Přeskočit na obsah

pondělí 8. ledna 2024 | sezóna 2023/24

úvod zimní přípravy

Rok se nám přehoupl, jsme v půli soutěžního ročníku, a tak už bylo dost ulívání. Uplynulý pátek jsme se poprvé v zimní pauze oficiálně sešli na prvním tréninku. Několik omluvenek se samozřejmě na úvod nahromadilo, přesto se kouči Horákovi sešlo hned čtrnáct oveček. Podle vzoru Okresního přeboru si někteří jedinci stoupli na váhu, aby zjistili, jak moc je poznamenalo vánoční obžerství a jak budou muset v přípravě zabrat. Leden bude více ve znamení seznámení se s míčem formou fotbálků každý pátek, od února pak začne pravidelný dril dvakrát týdně.

Vše proběhne v domácích podmínkách, ať už výběh do okolí, tak samotné tréninkové jednotky na umělé trávě. V případě nepřízně počasí můžeme využít i vlastní tělocvičnu, ale to pouze v krajních případech. Rozhodně nehodláme zahálet, naopak se chceme řádně připravit na jarní boje a zabojovat o příčky nejvyšší. Jak budeme připraveni si vyzkoušíme ve třech přípravných utkáních, které sehrajeme v březnu na prostějovské umělce. Poslední z nich již bychom rádi sehráli na přírodní trávě, o všem rozhodnou povětrnostní podmínky. O změnách či novinkách vás budeme včas informovat, o nic nebudete ochuzeni. Čas využijeme také k pravidelným video okénkům, ve kterých se dozvíte něco o našich hráčích či se společně zasmějeme ve vědomostních duelech.