Přeskočit na obsah

sobota 12. srpna 2023 – 17:00 | Sportovní areál Klenovice

2. kolo 1.B třídy skupiny A | Sezona 2023/24

Klenovice

VS

hustopeče n/b

Předposlední utkání ročníku 2022/23 nás zavedlo k nejvzdálenějšímu soupeři soutěže. Do Hustopečí nad Bečvou jsme odjížděli bez několika opor základní sestavy, na lavičku se vrátil po zranění kapitán Rozehnal. I on musel přihlížet, jak se soupeř ujal ve 12. minutě vedení. Předtím to však bylo naše mužstvo, které mělo možnost ke změně skóre, proti byla konstrukce soupeřovy svatyně. Také domácím se podařilo nastřelit tyč, než poprvé po chybě ve středu hřiště udeřili.

Ještě před uplynutím první půlhodinky odpískal arbitr  pokutový kop v náš prospěch. K exekuci penalty se postavil Honza Všianský a srovnal stav utkání. O čtyři minuty později jsme však darovali soupeři svým nedůrazem opětovné vedení. Nepříliš líbivý fotbal už do poločasu žádný vzruch nepřinesl.

Do druhé půle tak cíl byl jasný. Bohužel po čtvrthodince se kopala penalta i na druhé straně. I zde se domácí hráč nemýlil. Na hřišti se pak objevil Tomáš Rozehnal, aby o tři minuty od vystřídání krásnou ranou propálil bezmocného golmana. Od té chvíle jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, bohužel bez gólového efektu. Kaňkou pak ještě bylo vyloučení Martina Spálovského v nastaveném čase.

Hodnocení trenéra Klenovic Vladimíra Horáka:
„Myslím si, že to bylo remízové utkání. V prvním poločase jsme nastřelili tyč a soupeř z protiútoku taky nastřelil tyč. O chvíli později jsme po prohraném souboji ve středu inkasovali branku. Všianský brzo srovnal. Další šance jsme ale nevyužili a soupeři jsme nabízeli naší slabostí v soubojích taky šance. Do druhého poločasu jsme si něco řekli a hra se změnila. Určitě přispělo i vystřídání Rozehnala, který hru oživil. Soupeře jsme pak zatlačili, ale už se nám srovnat nepodařilo. Slušela by tomu spíše remíza.“

Dnešní utkání začíná v klenovském areálu v 17hod, počasí slibuje příjemné teploty, tak si udělejte čas a dorazte za námi. Z posledního měření máme soupeři co vracet. Úspěšný start do soutěže je také velmi důležitým aspektem. Nezapomeňte se zakoupit zpravodaj, budete tak mít možnost zapojit se do poločasové soutěže. Po utkání pak můžeme společně posedět, to jsou ty nejlepší chvíle s vámi.

Poslední vzájemné utkání

03
června
2023

Hustopeče
0

25. KOLO 1.B TŘÍDY, SK. A

Klenovice
0

Branky Klenovic: 27. Všianský (p), 64. Rozehnal.
Rozhodčí: Vaculík – Čapka, Cenkl
Žluté karty: 69. Spálovský, 76. Pytela
Červené karty: 94. Spálovský
Diváků:
80

Sestava Klenovic: Polák – Grepl, Owusu, Procházka, Popelka – Buček (61. Rozehnal), Pytela, Bridzik, Drábek (56. Čarapic) – Spálovský, Všianský. Trenér: Vladimír Horák.