Přeskočit na obsah

neděle 1. října 2023 – 10:00 | Sportovní areál Ústí

9. kolo 1.B třídy skupiny A | Sezona 2023/24

ÚSTÍ

VS

KLENOVICE

Mnohokrát se stalo, že jsme s naším dalším soupeřem v minulosti začínali sezónu a to právě na jeho půdě, což nás vzhledem k oficiálnímu času nikdy moc netěšilo. Stejně tak je tomu i tentokrát. Dopolední utkání nepatří mezi naše oblíbené, přesto je musíme absolvovat. Proto už v neděli v pravé poledne bude jasné, kdo si připíše další body.
 
Dosavadní lídr tabulky využil našeho zaváhání v Dubu a přeskočil nás v tabulce, kterou před nedělním výkopem vede o jediný bod. O motivaci tak nebudeme mít nouzi. Ústí patří vždy k tomu lepšímu, co tato soutěž nabízí a i po zaniknutí svého A-mužstva se vždy umísťuje na předních příčkách 1.B třídy skupiny A. Loňská sezóna výsledkově jasně vyzněla pro našeho soupeře, který nás přestřílel jak v domácím, hodovém utkání, tak i na své půdě. Co si z tohoto zápasu nejvíce pamatujeme je velmi sychravé počasí, které příliš fotbalu nepřálo. 
 
Přesto jsme první jarní kolo neměli vůbec špatně rozehrané. I přes menší zranění, dohráli někteří hráči se sebezapřením a poločas drželi s Ústím krok. Do vedení nás po půlhodině hry poslal nejpovolanější k tomu dávat branky a sice Honza Všianský. Pak se objevil takový nešvar některých zápasů. Protože se vývoj utkání nevyvíjel pro domácí podle představ, musel svou trochou do mlýna přijít hlavní arbitr, který věnoval domácím penaltu, kterou nám, naopak zcela evidentní, v první půli neodpískal. Až byl stav víceméně poklidný, teprve poté se znovu rozhodovalo spravedlivěji na obě strany.
 
Tak či onak, soupeř nás ve druhé půli několikrát potrestal a připsal si jednoznačné vítězství i když pro nás mělo docela hořkou pachuť. Ale byl to teprve začátek jarní části, a tak jsme se mohli dál soustředit pouze na sebe. To bychom měli udělat i tuto neděli a znovu v Ústí ukázat, že i my máme své kvality. Výkop má tradiční začátek v 10 hodin. Držte nám palce.

Poslední vzájemné utkání

2
dubna
2023

ÚSTÍ
0

16. KOLO 1.B TŘÍDY, SK. A

KLENOVICE
0

Branky: Všianský
Rozhodčí:
Panák – Pumprla, Tomeček
Žluté karty: 17. Polák, 36. Spálovský, 81. Grepl, 83. Cetkovský
Diváků:
51

Sestava Klenovic: Polák – Bridzik (78. Buček), Cetkovský, Procházka, Grepl (86. Drábek) – Zapletal, Cesar, Rozehnal, Owusu (83. Čarapic) – Spálovský, Všianský.
Trenér: Vladimír Horák