Přeskočit na obsah

neděle 26. dubna 2024 – 17:00 | Sportovní areál Troubky

23. kolo 1.B třídy skupiny A | Sezona 2023/24

TROUBKY

VS

KLENOVICE

Předposlední venkovní utkání nás čeká v neděli na hřišti Troubek, kam se vracíme po roční pauze, způsobené sestupem a opětovným postupem soupeře do stejné soutěže. Po nepříliš povedeném podzimu se Troubky na jaře prezentují v mnohem lepším světle, a tak musíme znovu pořádně zabrat. Na podzim jsme si doma po brankách Neorala a Bridzika připsali vítězství 2:0. Také v neděli o něj zabojujeme, abychom si udrželi nejlepší výchozí pozici do závěrečných bojů. Budeme rádi za vaši podporu, kterou i na venkovních hřištích od vás máme. Teď ji potřebujeme o to více.

Nejvíce aktivní byl v úvodu první půle Lukáš Zapletal, ale ani jeden jeho pokus si cestičku za záda gólmana Zápecy nenašel. Vzrušení přinesla až situace z deváté minuty, kdy na poslední chvíli vypíchl Tomáš Grepl míč svému soupeři. Blížila se první půl hodinka, nepřímý kop prodloužil Radek Bridzik k volnému Neoralovi, jehož hlavičku ještě gólman vyrazil, ale jen zpět k nohám našeho stopera, který se do odkryté brány nemýlil. Také další nebezpečná situace vyústila v branku. Po ose Rozehnal – Všianský – Bridzik se posledně jmenovaný prosadil krásnou ranou na vzdálenější tyč a navýšil naše vedení.

Až do pětapadesáté minuty se toho na hřišti příliš neudálo. Poté se hosté ocitli asi v nejnebezpečnější akci utkání. Proti střele Brázdy byl však výtečný Kuba Polák, dorážku pak zneškodnil Neoral. Naši borci pak zahodili několik slibných situací, Zapletalovi nebyla branka uznána pro ofsajd nahrávajícího Všianského. Prosadit se postupně mohli Chlud, Buček, Spálovský či Neoral, ale ani z jednoho mráčku už do závěrečného hvizdu nezapršelo.

Hodnocení trenéra Klenovic Vladimíra Horáka:
„Z naší strany prvních dvacet minut bylo hodně nevýrazných. Sice jsme se snažili hrát, ale vůbec jsme se neprosadili, naopak soupeř zahrozil jednou z protiútoku, nicméně i tuto situaci jsme celkem v pohodě vyřešili. Poté po standardce Rozehnala skóroval Martin Neoral, což nás očividně uklidnilo. Tím jsme se dostali více do hry a za nedlouho vstřelili i druhou branku. Po sklepnutí Všianského se krásně trefil Bridzik. Od té doby si myslím, že utkání bylo pod naší kontrolou.

Druhou půlku jsme soupeře v podstatě do ničeho nepustili. Řekl bych, že odpadli i fyzicky. My jsme dobře kombinovali, měli i nějaké šance, bohužel je neproměnili. Závěr byl jednoznačně v naší režii. Kluky bych chtěl pochválit za tento zápas. S podobnými soupeři se nehraje vůbec snadno. V Ústí jsme uhráli remízu, ale Troubky bojují o přežití. Takový soupeř je vždy nepříjemný, ale zvládli jsme to.“

Poslední vzájemné utkání

7
října
2023

KLENOVICE
0
10. KOLO 1.B TŘÍDY, SK. A
TROUBKY
0

Branky: 28. Neoral, 36. Bridzik
Rozhodčí:
Horák J. – Horák A., Kopecký
Žluté karty: 42. Owusu – 29. Petráš, 44. Mlčoch
Diváků: 105

Sestava Klenovic: Polák – Grepl, Neoral, Procházka, Nehera – Spálovský (72. Chlud), Owusu, Rozehnal, Bridzik (46. Buček), Zapletal – Všianský (83. Čarapic).
Trenér: Vladimír Horák.

Statistiky

TROUBKY

Bilance

6 – 4 – 12

Skóre

47:55

Umístění

11. místo

Kanonýr

Němčák (13)

Forma

 


KLENOVICE

13 – 6 – 3

Bilance

53:27

Skóre

1. místo

Umístění

Hirsch (19)

Kanonýr

Forma