Přeskočit na obsah

Neděle 3. března 2024 – 16:00 | Sportovní areál Olympijská, Prostějov

Přípravné utkání | Zima24

KLENOVICE

VS

SLATINICE

Tak jsme se dočkali i my. Už tuto neděli se na prostějovské umělce poprvé představíme, v rámci zimní přípravy, proti hráčům ze Slatinic. Ti se po podzimu nachází na předposlední příčce 1.A třídy, sk. B, s bilancí 2 výher, 2 remíz a 9 proher. Proto budou chtít určitě v neděli uspět, aby se dobře naladili na blížící se start jara.

Poslední vzájemné utkání se uskutečnilo minulou zimu, kdy nás tento tým prověřil v generálce na jarní část loňského ročníku. Zápas nám nevyšel úplně podle představ. Na hřišti jsme vypadali, jako bychom proflámovali předešlý večer. Soupeři jsme dali až příliš prostoru pro kombinaci, sami jsme kupili mnoho chyb. Přesto se mohl zápas vyvíjet úplně jinak. Soupeř měl sice více míč na svých kopačkách, do vyložených šancí jsme se však dostali my a mohli jít i do více brankového vedení. Jenže v momentě, kdy jsme Slatinice zatlačili, z protiútoku dokázal soupeř skórovat. Neradoval se ale dlouho, o vyrovnání se postaral Honza Všianský. Do konce první půle už více branek nepadlo, a tak bylo vše otevřené.

Pak ale přišla na řadu spousta nepřesností, oproti předešlým zápasům (Vrahovice 11:1, Dub n/M 4:4) doslova ospalé tempo. Toho využili hráči Slatinic a odskočili na rozdíl čtyř branek. I nadále jsme se víceméně trápili, zbraně jsme však zcela nesložili a snížili na 5:3. Záhy soupeř znovu navýšil své vedení, na které jsme dokázali opět zareagovat. Těsně před závěrečným hvizdem pak ještě po chybné rozehrávce soupeř využil samostatný únik a dal tečku za posledním přípravným utkáním.

Na hřiště se dostali všichni hráči, někteří museli předčasně hřiště opustit a chyběli pak i na startu jara. To jsme odstartovali na hřišti Ústí, tradičně v dopoledních hodinách. Také letošní jaro začneme na hřišti soupeře, tentokrát zajíždíme do Újezdce, se kterým jsme se utkali v posledním podzimním utkání. Předtím však ještě změříme síly s Plumlovem (10. března 2024 od 16hod) na prostějovské umělce, generálka nás čeká proti rezervě Kostelce na Hané, pravděpodobně v Biskupicích od 13 hodin.

Poslední vzájemné utkání

25
března
2023

SLATINICE
0
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ
KLENOVICE
0

Branky Klenovic: Všianský 3x, Zapletal
Trenér: Vladimír Horák.

Statistiky

Klenovice

Bilance

7 – 3 – 2

Skóre

29:17

Umístění

3. místo

Kanonýr

Hirsch (6)

Forma

 


ÚJEZDEC

2 – 3 – 7

Bilance

21:44

Skóre

13. místo

Umístění

Perutka (4)

Kanonýr

Forma