Přeskočit na obsah

sobota 26. srpna 2023 – 16:30 | Sportovní areál Klenovice na Hané

4. kolo 1.B třídy skupiny A | Sezona 2023/24

KLENOVICE

VS

RADSLAVICE

Letos poprvé, v minulém ročníku klasicky dvakrát, dochází na konfrontaci s hráči Radslavic. Většinou jde o vyrovnaná utkání, nejinak tomu bylo i v posledním vzájemném měření, kdy si obě mužstva připsala po jedné brance.

Dvacet minut se hrálo spíše po vápna, se spoustou osobních soubojů. Šance bychom hledali jen stěží. Až na konci poločasu se přeci jen skóre změnilo. Postaralo se o to naše mužstvo. Přesná dorážka přišla z kopaček Radka Bridzika, tím také těsné vedení a uklidnění do druhé půle.

Nakonec přeci jen došlo k vyrovnání. V polovině druhé pětačtyřicetiminutovky odpískal arbitr penaltový kop, jehož proměnění znamenalo srovnání skóre. Tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu. Proti totiž byli brankáři a obrany svých klubů, které v tomto utkání vyčnívaly nad útočícími protějšky. A tak se zrodila remíza a spravedlivá dělba bodů.

Hodnocení trenéra Klenovic Vladimíra Horáka:
„Byl to hodně těžký zápas. Bylo to především o soubojích a boji na středu hřiště. Šancí bylo především v prvním poločase hodně málo. Dá se říct, že jsme se dostali do šance až na konci poločasu, kdy jsme se dostali i do vedení po dorážce Bridzika. Ve druhém poločase se to vyhrotilo ještě více a byla to spíše kopaná. Soupeř hrál do těla a nedovolil nám nic. My mu taky ne a branku jsme dostali po spíše nešťastném zákroku, kdy sudí nařídil penaltu. V závěru jsme ještě mohli rozhodnout, ale nedali jsme a celkově jsem za remízu i rád.“

Sobotní utkání začíná ve sportovním areálu v Klenovicích na Hané od 16.30hod. Nezapomeňte se zakoupit zpravodaj a zapojit se do tradiční poločasové střelby na bránu. Určitě si odnesete nějakou tu cenu. Poté si s námi užijte hodovou zábavu až do rána. Těšíme se na vás.

Poslední vzájemné utkání

13
KVĚTNA
2023

Klenovice
0

22. KOLO 1.B TŘÍDY, SK. A

RADSLAVICE
0

Branka Klenovic: 43. Bridzik
Rozhodčí: Horák – Lasovský, Holinka
Žluté karty: 36. Chlud, 63. Owusu
Diváků:
85

Sestava Klenovic: Polák – Bridzik, Owusu, Procházka, Popelka (85. Buček) – Zapletal, Rozehnal, Neoral, Grepl – Chlud (60. Spálovský), Všianský. Trenér: Vladimír Horák.