Přeskočit na obsah

neděle 14. dubna 2024 – 15:30 | Sportovní areál Radslavice

17. kolo 1.B třídy skupiny A | Sezona 2023/24

RADSLAVICE

VS

KLENOVICE

Jarní kolotoč zápasů je v plném proudu. V neděli zajíždíme již ke čtvrtému utkání této části ročníku 2023/2024. Do Radslavic cestujeme z pozice lídra, nečeká nás však vůbec snadný úkol. Domácí každoročně bojují o nejvyšší příčky, navíc se vždy chlubí jednou z nejlepších obran v soutěži. Také letos si drží skvělý průměr jedné obdržené branky na zápas. Naším úkolem tak bude bezesporu narušení této bilance a potvrzení postavení v tabulce. Rozhodně budeme potřebovat vaši podporu, tak se s námi v neděli vydejte na další důležité utkání.

Naposledy jsme si s Radslavicemi připsali plný počet bodů, když se nám na domácí půdě podařilo po brankách Všianského a Neorala zvítězit 2:0. Do vedení jsme mohli jít už v první minutě, ale pozdějšímu exekutorovi penalty Neoralovi pokus úplně nevyšel. Po čtvrt hodině hry pomohlo hostům břevno po projektilu našeho kapitána Rozehnala. Také kontr našeho soupeře skončil na břevně, aby se chvíli na to již změnilo skóre. Po ose Bridzik, Neoral, Spálovský, se na jeden dotek dostal míč až za obranu, kde nabíhal snajpr Všianský a šli jsme do vedení. Bohužel pro Honzu to byla v tomto zápase konečná.

Do druhé půle jsme tak vstupovali s jednou, již avizovanou, změnou. Na hřiště se dostal Lukáš Zapletal. První šance ale patřily hostům. Naštěstí v bráně čaroval Kuba Polák, jenž zneškodnil všechny pokusy soupeře.  A tak udeřilo na druhé straně. Spálovský vyprášil rukavice Lasíkovi, k následné dorážce se dostal Pytela, byl ale nedovoleně poslán k zemi, následovala tedy penalta. K té se postavil Martin Neoral a s přehledem navýšil naše vedení. I když došlo v zápase téměř na 40 faulů, což hru dosti rozkouskovalo, úsměvy na tvářích borců z obou mužstev při závěrečném pozdravení však mluvily za vše. My byli přeci jen o něco veselejší.

Hodnocení trenéra Klenovic Vladimíra Horáka:
„Dobře jsme do zápasu vstoupili a hned v úvodní minutě jsme se mohli dostat do vedení, ale Neoral hlavou minul. Poté měl skvělou ránu Rozehnal, ale brankář předvedl fantastický zákrok. Měli jsme tam i další závary, ale vypadalo, že branku asi nevstřelíme z ničeho. Dvakrát to tam hosté zvládli vykopnout z brankové čáry.

Celkově jsme byli dominantní v první půli a soupeř byl u naší branky snad jen dvakrát. Střeleckou smůlu jsme protrhli až krátce před poločasem, kdy se po centru prosadil Všianský. V kabině jsme si řekli, že výsledek musíme udržet, a ještě ideálně přidat pojistku.

Ve druhé půli se ale obraz hry změnil a přizpůsobili jsme se hře soupeře. Začalo se hrát vzduchem, což nám nevyhovovalo. Bylo to tak spíše o soubojích než pěkném fotbalu. Hosté tam nastřelili břevno, ale jinak toho neměli a nám se povedlo odskočit po penaltě zhruba deset minut před koncem. Na hody jsme chtěli zvítězit, což se nám povedlo a myslím si, že i zaslouženě. Po zápase jsme tak měli co oslavit a klukům musím poděkovat za výkon především v prvním poločase.

Poslední vzájemné utkání

26
srpna
2023

KLENOVICE
0
4. KOLO 1.B TŘÍDY, SK. A
RADSLAVICE
0

Branky: 42. Všianský, 82. Neoral (pk)
Rozhodčí:
Škrobánek – Horák, Franc
Žluté karty: 32. Rozehnal, 67. Spálovský, 70. Bridzik – 88. Suchánek, 89. Tommalieh
Diváků: 154

Sestava Klenovic: Polák – Bridzik, Procházka, Owusu, Nehera – Spálovský (84. Chlud), Neoral, Rozehnal, Pytela (90. Čarapic) – Všianský (46. Zapletal), Hirsch.
Trenér: Vladimír Horák.

Statistiky

RADSLAVICE

Bilance

8 – 4 – 3

Skóre

33:15

Umístění

6. místo

Kanonýr

Strnad (8)

Forma

 


KLENOVICE

10 – 3 – 3

Bilance

44:21

Skóre

1. místo

Umístění

Hirsch (14)

Kanonýr

Forma