Přeskočit na obsah

sobota 19. srpna 2023 – 16:30 | Sportovní areál H. Moštěnice

3. kolo 1.B třídy skupiny A | Sezona 2023/24

Horní Moštěnice

VS

Klenovice

Naposledy jsme se utkali s Horními Moštěnicemi na konci dubna. Jednalo se o 20. kolo ročníku 2022/23. Kyselku hosté nepřivezli, a tak jsme se namísto společného koštování dali do boje. To, co se nám povedlo uplynulou sobotu, kdy jsme soupeři nastříleli hned sedm branek, to v posledním měření s Moštěnicemi rozhodla o výsledku jediná branka.

Dlouho se hrálo spíše po vápna, přesto jsme měli očividnou převahu. Tu a tam se šance zrodila i na straně druhé. Ty největší si však vypracovali Rozehnal, Zapletal či Všianský. Obrana hostí v zádech s gólmanem si ale se všemi dokázala poradit. Přeci jen se šlo do kabin se změnou skóre na výsledkové tabuli. O tu se postaral nejpovolanější muž na hřišti, Honza Všianský. Ten se zachoval jako správný snajpr a poslal nás těsně před koncem první půle do vedení. 

Jak se později ukázalo, byla to jediná a zároveň tedy vítězná trefa tohoto utkání. Obě mužstva samozřejmě chtěla s výsledkem něco udělat. Ale ať už navýšení vedení a větší klid na naše kopačky, nebo snaha o srovnání, už druhá pětačtiřicetiminutovka nepřinesla, a tak jsme se mohli radovat z nejtěsnějšího vítězství a plného bodového zisku.

Hodnocení trenéra Klenovic Vladimíra Horáka:
„Zápas hodnotím velmi pozitivně. Na to, že nám chyběli tři hráči základní sestavy, tak jsme se s tím poprali hodně dobře. V prvním poločase jsme na hřišti dominovali a musím říct, že jsme tam předvedli opravdu krásné akce. Bohužel šance Rozehnala, Zapletala i Všianského nebyly využity. Těsně před přestávkou jsme se ale přece jen dočkali. Ve druhém soupeř cítil šanci ještě utkání zvrátit. Snažil se hrát více dopředu, ale to jsme přečkali a sami jsme mohli přidat i další branky. Zasloužená výhra. Klukům musím poděkovat, protože tam skutečně nechali všechno.“

Sobotní utkání začíná ve sportovním areálu v Horních Moštěnicích od 16.30hod. Podle předpovědi se má jednat o nejteplejší den tohoto týdne, tak musíme dbát na správný pitný režim. Ten můžete i vy, když dorazíte za námi a dáte si něco dobrého, třeba tolik oblíbený zlatavý mok.

Poslední vzájemné utkání

29
DUBNA
2023

Klenovice
0

20. KOLO 1.B TŘÍDY, SK. A

H. Moštěnice
0

Branky Klenovic: 44. Všianský
Rozhodčí: Panák – Jurníček, Hubáček
Žluté karty: 10. Owusu, 71. Všianský
Diváků:
91

Sestava Klenovic: Polák – Grepl, Owusu, Procházka, Buček – Spálovský, Rozehnal, Bridzik, Zapletal – Chlud (75. Drábek), Všianský (88. Vrána). Trenér: Vladimír Horák.