Přeskočit na obsah

sobota 30. března 2024 – 15:00 | Sportovní areál Hustopeče n/B

15. kolo 1.B třídy skupiny A | Sezona 2023/24

HUSTOPEČE N/B

VS

KLENOVICE

Na podzim jsme sezónu odstartovali právě s naším dalším soupeřem. A nemohli jsme si úvod představit lépe, než jak dopadlo poslední vzájemné měření. Sedm kulí jako v Sarajevu, jak by pronesl samotný Švejk. Hattrickem se blýskl Martin Pytela, Kuba Polák si připsal čisté konto. V sobotu budeme chtít navázat na povedený vstup do jarní části sezóny, rozhodně ale nehodláme nic podcenit. Utkání začíná v 15 hodin, budeme rádi, když s námi opět vyrazíte společným busem.

V prvním poločase padly pouze dvě branky, o které se postarali zmiňovaný Martin Pytela a jeho jmenovec Spálovský. Oba zásahy padli ještě před vypršením první čtvrt hodinky, další šance pak zůstaly nevyužity. Csaplárova past však tentokrát nesklapla. Hned v úvodu druhé půle navýšil naše vedení snajpr Všianský. Hosté se přeci jen před vypršením hodiny hry prosadili. Naneštěstí pro ně to bylo do vlastní sítě, a tak bylo o osudu utkání rozhodnuto. Naše družina se ale s výsledkem nenechala uspokojit a i dále sázela další góly do soupeřovy sítě. O pátou branku se postaral střídající Lukáš Chlud po přesném pasu Spálovského, šestý a sedmý zásah byl pak v režii Martina Pytely, který tak otevřel i uzavřel brankový účet tohoto zápasu.

Hodnocení trenéra Klenovic Vladimíra Horáka:
„Z naší strany to byl velice vydařený zápas. Hrozně jsme si přáli vstoupit do soutěže výhrou, což se nám podařilo. První poločas, prvních 30 minut, velice kvalitní pasáž utkání, zakončená gólově. Líbilo se mi, že hráči dávali míče po dvou, třech dotecích, čímž jsme si vytvářeli spoustu šancí, soupeř v podstatě nehrozil vůbec. 

Druhý poločas jsme se soustředili hlavně na to, aby nás soupeř nějakým způsobem nezaskočil, ale v podstatě hned v první minutě jsme dali branku. Řekl bych, že tím bylo o osudu utkání rozhodnuto. I poté jsme měli spoustu šancí. Na můj vkus jsme za stavu 5:0 mohli hrát více kombinačně a hru si lépe užívat, zkoušet různé věci. To se však nestalo, což není ale rozhodující. Vstřelili jsme další branky. Co se mi naopak líbilo, že i za rozhodnutého stavu všichni kluci makali naplno, nic nevypustili, chtěli potěšit nejen sebe, ale hlavně své fanoušky a dát co nejvíce branek, žádnou přitom nedostat. Myslím si, že diváci byli po sedmi gólech spokojeni, stejně jako já jsem s dnešním výkonem.“

Poslední vzájemné utkání

12
srpna
2023

KLENOVICE
0
2. KOLO 1.B TŘÍDY, SK. A
HUSTOPEČE
0

Branky: 4., 69. a 89. Pytela, 12. Spálovský, 46. Všianský, 58. Maloušek (vl.), 67. Chlud
Rozhodčí:
Dosoudil – Vejtasa, Jurníček
Žluté karty: 84. Liška – 27. Juřica, 66. Krčmář
Diváků: 120

Sestava Klenovic: Polák – Grepl, Procházka, Bridzik, Popelka (62. Buček) – Spálovský, Pytela, Rozehnal, Zapletal (66. Liška) – Prášil (55. Chlud), Všianský.
Trenér: Vladimír Horák.

Statistiky

Hustopeče

Bilance

2 – 3 – 9

Skóre

29:53

Umístění

13. místo

Kanonýr

Kopecký (10)

Forma

 


Klenovice

9 – 3 – 2

Bilance

39:18

Skóre

1. místo

Umístění

Hirsch (12)

Kanonýr

Forma