Přeskočit na obsah

sobota 16. září 2023 – 15:30 | Sportovní areál Dub nad Moravou

7. kolo 1.B třídy skupiny A | Sezona 2023/24

DUB N/M

VS

KLENOVICE

S naším sobotním soupeřem jsme se naposledy v soutěžním utkání potkali v ročníku 2016/17, kdy jsme obě utkání prohráli. Na domácí půdě rozhodla jediná branka soupeře, v Dubu pak Martin Cesar svým gólem snížil jen porážku 4:1. V zimní přestávce jsme sehráli přátelské utkání na prostějovské umělce a i zde dal soupeř čtyři branky do naší sítě, tentokrát však i my se podíleli na konečné remíze stejným počtem přesných zásahů.
 
V úvodu jsme měli několik slibných šancí, jednu z nich zužitkoval krásnou střelou do šibenice Lukáš Zapletal. Soupeř kvalitními kontry zatápěl naší obraně, které svými zákroky pomohl Kuba Polák. Na prudkou hlavičku z malého vápna však byl i on krátký a bylo srovnáno. Hra se přelévala ze strany na stranu do doby, než nás do vedení poslal opět Lukáš Zapletal, který využil nedorozumění v obraně soupeře a pohodlně skóroval. Ještě do poločasu bylo znovu srovnáno. Ve druhé půli jsme šli potřetí do vedení, tentokrát zásluhou Honzy Všianského, který dorazil hlavičku Tomáše Cetkovského, jenž po rohu pouze orazítkoval tyč. I nadále jsme byli více na míči a soupeře zatlačili, bohužel po našem rohovém kopu jsme nedokázali přerušit rychlý brejk hráčů Dubu, kteří jej dotáhli až k vyrovnání. O chvíli později šli do konce do vedení po nedorozumění našich levých křídel, ale ani to nás nakonec nepoložilo i když do konce už příliš nezbývalo. To by v útoku nesměl být Honza Všianský, který zužitkoval přesný pas střelou pod břevno. Dokonce o pár okamžiků později mohl stejný hráč utkání rozhodnout, když si naskočil na centr Lukáše Zapletala, naneštěstí o centimetry minul bránu soupeře. Zrodila se tak zřejmě zasloužená remíza.
 

V minulém utkání jsme poprvé naplno nebodovali, což bychom rádi napravili hned v nejbližším utkání. Dorazte za námi, nemáte to daleko, my se vás pokusíme odměnit vítězstvím. Utkání začíná už půl hodiny po patnácté. Těšíme se na vás.

Poslední vzájemné utkání

19
března
2023

DUB N/M
0

PřípravA | ZIMA23

KLENOVICE
0

Branky: Všianský 2x, Zapletal 2x

Sestava Klenovic: Polák – Bridzik, Cetkovský, Cesar, Popelka, Zapletal, Rozehnal, Grepl, Spálovský, Všianský, Buček, Chlud, Vacek.
Trenér: Vladimír Horák.