Přeskočit na obsah

sobota 4. května 2024 – 16:30 | Sportovní areál Klenovice na Hané

20. kolo 1.B třídy skupiny A | Sezona 2023/24

KLENOVICE

VS

DUB N/M

V sobotu nás čeká jedno z nejkvalitnějších mužstev v soutěži, což prokazuje především v jarní části sezóny, kdy poráží jeden tým za druhým. Na podzim to byl právě náš další soupeř, který nám poprvé uštědřil prohru, proto nemusíme chodit pro motivaci příliš daleko. Tím dalším hnacím motorem je postavení v tabulce, které bychom rádi i po tomto střetnutí udrželi v co možno nejlepší výchozí pozici do dalších střetnutí. Žádné utkání není předem rozhodnuto, ale to sobotní bude obzvlášť těžké. Dub přes zimu svůj kádr posílil o několik zvučných jmen a započal tak stíhací jízdu. S tou bude chtít určitě pokračovat i v našem vzájemném měření, avšak my nebudeme chtít zůstat pozadu. Několik velice těžkých utkání v řadě jsme zvládli, dobře rozjetou sezónou bychom se rádi pyšnili i po dalším domácím střetnutí. Když se podíváme na soupisku obou mužstev, kvalitní podívaná by mohla být zárukou. Pro jeden či druhý tým to může být zlomové utkání sezóny, a tak netřeba zdůrazňovat jeho důležitost. Věříme, že se po devadesáti minutách, společně s vámi, budeme radovat my.

Domácí hned v úvodní minutě posledního vzájemného měření vyslali jasný signál, na který jsme dokázali vhodně zareagovat. Dokonce s přesným zakončením, kdy se po pasu Martina Spálovského prosadil jeho jmenovec Hirsch. Bohužel lajnový arbitr neměl pro toto zakončení dostatek pochopení. Po našich individuálních chybách se hráči Dubu během patnácti minut prosadili hned čtyřikrát. Nejdříve hlavou skóroval Pazdera, který o pár minut později udeřil znovu. Do konce poločasu se jim to podařilo ještě dvakrát, zvláště branka takřka s poločasovým hvizdem nás srazila na kolena.

Ve druhé půli se spíše už jen dohrávalo. Bohužel jsme inkasovali i pátou branku a bylo po nadějích. O čestný úspěch se přeci jen postaral přesnou hlavičkou Martin Neoral, který pouze kosmeticky upravil konečné skóre. Poprvé jsme tak poznali hořkost porážky, nutno dodat, že zaslouženě. V dalším kole jsme se však už znovu naladili na vítěznou vlnu.

Hodnocení trenéra Klenovic Vladimíra Horáka:
„Soupeř nám nedával žádný prostor pro kombinaci, hrál tvrdě a jejich hráči nás rychle dostupovali. O úvodní branku jsme se sice postarali my, ale z nějakého důvodu nám nebyla uznána. Kdo ví, jak by se zápas vyvíjel. Chtěli jsme hrát na brejky, bohužel po individuálních chybách v poli jsme dostali 4 branky z brejků my.
Ve druhém poločase už se zápas spíše dohrával. Chtěli jsme výsledek nějak zkorigovat, bohužel jsme dali pouze jednu branku. Do zakončení jsme se dostávali víc, ale nepřálo nám štěstí.“

Poslední vzájemné utkání

16
září
2023

DUB N/M
0
7. KOLO 1.B TŘÍDY, SK. A
KLENOVICE
0

Branky: 21. a 27. Pazdera, 34. Hronek, 45. Skopal, 55. Hrabal – 81. Neoral
Rozhodčí:
Vičar – Knoll, Bartoň
Žluté karty: Skopal, Poprach – Spálovský, Owusu, Rozehnal, Zapletal
Diváků: 180

Sestava Klenovic: Polák – Grepl (64. Buček), Procházka, Owusu, Nehera – Zapletal, Neoral, Rozehnal, Popelka (46. Vacek) – Hirsch, Spálovský (64. Chlud).
Trenér: Vladimír Horák.

Statistiky

Klenovice

Bilance

12 – 4 – 3

Skóre

49:24

Umístění

1. místo

Kanonýr

Hirsch (18)

Forma

 


Dub n/M

11 – 2 – 6

Bilance

51:28

Skóre

4. místo

Umístění

Kaiser (11)

Kanonýr

Forma