Přeskočit na obsah

Charitativní projekt

Podporujeme od roku 2020

|

Dražba

Pásky pro Lexinku

Příběh Lexinky netřeba představovat, přečíst si jej můžete v záložce našeho projektu Každý gól se počítá, díky kterému pravidelně přispíváme na rehabilitace či rehabilitační pomůcky. Loni jsme uspořádali Víkend plný branek, ve kterém se vybralo více než 100.000 Kč. Letos jsme se rozhodli vydražit kapitánské pásky. Každá z nich má svůj příběh a hodnotu pro případné sběratele, ale hlavně finální částka, za kterou se nám podaří pásky vydražit, pomůže naší malé bojovnici Lexince. Předem děkujeme a vážíme si každého, kdo se do dražby zapojí.

SVĚTLÁ VARIANTA

Tato páska vznikla jako původní nápad k vydražení. Najdete na ní výtvory samotné Lexinky, které jsme graficky na pásku převedli. Je tak naprosto jedinečná. Díky našemu patronu Mojmírovi Chytilovi se nám podařilo získat cenné podpisy kapitánů Slavie Tomáše Holeše, Jana Bořila a Stanislava Tecla. I zde svůj podpis přidal Radim Breite. 1. června s ní odehraje utkání náš kapitán Tomáš Rozehnal a také on přidá svůj podpis. Tuto pásku můžete vydražit níže nebo rovnou pod odkazem zde.

MODRÁ VARIANTA

K modré neodmyslitelně patří i Sigma Olomouc. Jsme rádi, že nám Hanáci znovu vyšli vstříc, díky nimž tato varianta stoupá na hodnotě. A právě kapitán olomouckého klubu Radim Breite s ní odehrál poslední ligové utkání Sigmy v ročníku 2023/24. Nechybí samozřejmě Radimův podpis. Mimo něj a kapitánského C na ní najdete logo našeho projektu Každý gól se počítá a logo Lexinka, jedna z milionu. Tuto pásku můžete vydražit níže nebo rovnou pod odkazem zde.

vydraženo za 19.000Kč

Dva týdny trvala dražba kapitánských pásek a za tu dobu jsme byli svědky několika soubojů o konečnou částku. Velmi nám v tom pomohla i fotbalová Sigma Olomouc, která tuto aukci nejen sdílela, ale také se velkou měrou na ni podílela. Nakonec s nejvyšší částkou přisel klub FK Velká Bystřice, který ke svému vítězství v soutěži, přidal také vítězství v této dražbě. Za modrou variantu nabídli borci z Velké Bystřice 11.000Kč, za světlou variantu pak 8.000Kč. Celkovou částku obratem připsali na transparentní účet Lexince, se kterou jsme poté vyrazili za našimi hrdiny do Velké Bystřice a pásky jim osobně předali. Patří jim za to obrovské díky, ale i všem ostatním, kdo se do této aukce zapojili. Takovou částku jsme opravdu nečekali. o to více si této pomoci vážíme.

Rozehnal Tomáš

Breite Radim

Přispět můžete i vy a to na tomto transparentním účtu – 2601389022/2010