Přeskočit na obsah

|

Klenovičtí benjamínci

Mládež

V aktuálním ročníku 2023/2024 reprezentují TJ Sokol Klenovice na Hané dvě mládežnické kategorie. Mladší a starší přípravka hrají shodně Okresní přebor. Na trénincích se podílí hlavně trenérské duo Roman Cibulka a Tomáš Rozehnal. Prvně jmenovaný se podílí na výchově mládeže klenovského fotbalu již několikátou sezónu, a to vedlo k rozvoji i nynějších členů našeho A týmu. Například Adam Prášil, Lukáš Zapletal, Jakub Vacek, Michal Nehera, ale i dalších fotbalistů napříč regionem. Samozřejmě by se to neobešlo bez pomoci dalších osob a samotných rodičů. Ruku k dílu nejvíce přikládají Richard Ondra, Jiří Janovec a Radek Bridzik.

Přípravka má trénink každé úterý a pátek od 16:30 hodin na našem krásném travnatém hřišti. V zimním období využívá především zázemí vlastní tělocvičny.

Pozitivní je, že chodí vysoký počet hráčů ve věku od 6 do 11 let. S tím, jak naše mládež začala sezónu jsme velmi spokojeni. Obzvlášť jsme šťastní, že mladí hráči a jejich rodiče mají zájem do Klenovic přicházet. Zveme tímto další zájemce i zájemkyně, aby se přidali ke klenovskému fotbalu.

Horní řada zleva:

Prostřední řada zleva:

Spodní řada zleva:

Ležící:

Matyáš BRADÍK, Lukáš VOLEC, Matyáš LIŠKA, Jan LIBIČ, Jakub ÚLEHLA, Denis KALOUS, Alexandr ONDRA

Roman CIBULKA – trenér, Karolína JANCOVÁ, Tomáš MOLČÍK, Dominik ELIÁŠ, martin ÚLEHLA, Matěj BLÁHA, Claudie KREJČIŘÍKOVÁ, Sára  KOCOURKOVÁ, Lila HAVLOVÁ,  Jáchym JANOVEC, Vojtěch BLÁHA, Tomáš ROZEHNAL – trenér

Jakub MACHALA,  Marie LIBIČOVÁ, Filip ŠMEHLÍK, Adéla MARŠÁLKOVÁ,  Jiří RUSŇÁK, Šimon JEČMÍNEK, Robin ONDRA

Matyáš PEČEK

sezóna 2022/23