Přeskočit na obsah

Interview

Čtvrtek 16. listopadu 2023

Po podzimní části panuje určitě spokojenost…

Už v přípravě bylo vidět, že kluci mají chuť trénovat a něčeho dosáhnout. Pozitivně nás nastartovala výhra v úvodním kole s Hustopečemi 7:0 a hned druhá v Moštěnicích 2:3. Další zlomový zápas byla výhra v Otaslavicích, kde jsme bodovali v hodně kombinované sestavě.

Bohužel přišla i krize a to v zápasech s Tovačovem a Dubem. V prvním případě jsme ještě nepříznivý stav dokázali ve druhém poločase odvrátit a vybojovat cenný bod. Obzvlášť porážka s Dubem mě velmi mrzí, byl to asi náš nejhorší zápas podzimu. Pozitivní na tom bylo, že jsme spadli na zem, začali poctivě makat a opět sbírat body, což vedlo ke druhému místu po polovině soutěže. Myslím si, že kromě zápasu s již zmíněným Tovačovem a Dubem či druhém poločase v Mostkovicích, jsme předváděli velice pěkný fotbal a soupeře přehrávali.

Jsem rád, že se nám vyhýbala i zranění. Kromě Honzu Všianského nebyl dlouhodoběji zraněný nikdo. Za to musím poděkovat našemu masérovi, který kluky dokonale připravil. Scházet se začneme v lednu na fotbálek na umělce, přípravu začneme v únoru. Budeme mít tři přípravná utkání, které sehrajeme na prostějovské umělce. Síly změříme se Slatinicemi, Plumlovem a snad už na přírodním trávníku se utkáme s rezervou Kostelce.

Doufám, že na jarní část sezóny se kvalitně připravíme. Mužstvo by mělo zůstat pohromadě, naopak by se měli přidat i hráči, kteří z různých důvodů absentovali. Na jaře bychom tak určitě rádi znovu zabojovali o medailové pozice.

VLADIMÍR HORÁK
trenér