Přeskočit na obsah

Interview

Pondělí 22. dubna 2024

Celkově to byl skvělý zápas a myslím si, že i přes to počasí si diváci z obou táborů přišli na své

Gratulace k výhře. V první řadě se ale nabízí otázka, proč ta první půlka byla daleko lepší než druhá?
První poločas jsme si řekli, že je budeme vysoko napadat a budeme se snažit jim vnutit naši hru. Bohužel jsme ale udělali brzo chybu, následovala penalta. Pak jsme ale zaslouženě dokázali otočit vývoj, ale do půle jsme vedení neudrželi. Ve druhé se však zvedl i soupeř a my jsme už nedokázali předvést podobný výkon, takže proto tam byl asi tak velký rozdíl.

Jak nepříjemné bylo přerušení v průběhu první půle?
Déšť byl nepříjemný a následně začaly padat i malé kroupy. Myslím si, že se dalo hrát i dál, protože to nebylo nic, co by nás mělo ohrozit na životě, ale sudí se tak rozhodl. My jsme toho všichni využili na menší usušení a celkově jsme se tam i společně pobavili. Tím, že to nebylo až tak dlouhé, tak to taková komplikace nebyla.

hrál druhý tým se třetím. Splnilo utkání očekávání?
Já si myslím, že stoprocentně. Otaslavice ukázaly, že mají velkou kvalitu a skvěle technicky vybavené hráče. Do toho mají i vysoké hráče a každá jejich standardka smrdí, což se jasně potvrdilo. Za stavu 2:2 měly obrovskou šanci. A kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby šly do vedení. Celkově to byl skvělý zápas a myslím si, že i přes tu zimu si diváci přišli na své.

“Tři body jsou skvělé a dvě branky beru také, protože nám pomohly. Teď už máme nachystanou bečku a nějaké jídlo na oslavu vítězství a narození dcerky.”

První branka padla po akrobatickém zákroku. Věděl jsi hned, že tam tak půjdeš?
No, jinak to nešlo. Chtěl jsem hlavou, ale to jsem byl hrozně daleko. (smích) Jen jsem se tak chtěl do toho nějak dostat a periferně jsem věděl, kde branka zhruba je. Nakonec se mi to povedlo trefit a zapadlo to tam přesně.

Druhá branka byla z penalty. Jsi určen, nebo to řešíš až na hřišti?
Vždy to řešíme na hřišti, kdo se zrovna cítí. Dnes mi to kluci říkali, abych to šel kopnout, a já jsem si věřil. Trefil jsem se přesně, kam jsem chtěl a za výhru jsem rád.

Dvě branky, tři body, a ještě oslava narození potomka. Mohl dnešek dopadnout lépe?
Je to úplně super a teď si to užívám. Malá ale zrovna dnes v noci pořád plakala a spal jsem asi dvě hodiny. Myslím si, že dělala vše pro to, abych se tu delší čas nezdržel. (smích) Tři body jsou skvělé a dvě branky beru také, protože nám pomohly. Teď už máme nachystanou bečku a nějaké jídlo. Momentálně se těším hlavně na to, jak se osprchuju teplou vodou, převleču se do suchého a uděláme si krásný večer.

MARTIN HIRSCH
útočník